گام های سخنوری 3


به نام خدا
وب سایت آموزش تکنیک های فن بیان و گویندگی با محوریت کسب مهارت در سخنوری زیر نظر بانو شیخ
بعد از معرفی اولیه سخنوری حال به آن میرسیم تا گام های آن را معرفی کنیم. یادگیری و تمرین هر گام به رسیدن بهتر به مقصد کمک شایانی میکند.
شما با این گام ها مسیر را به درستی دنیال میکنید.
. • گام هشتم سخنوری: تمرین مقابل آینه
تمرین مقابل آینه برای تبدیل شدن به یک سخنور خوب بسیار مفید است. یکی از پارامترهای سخنوری داشتن زبان بدن خوب است . زبان بدن شامل حرکات دست، حالات چهره، طرز ایستادن و راه رفتن، طرز صحبت کردن و… را می توانیم در مورد خودمان بررسی کنیم.
. • گام نهم سخنوری: ارتباط چشمی
پیام شما به جایی انتقال پیدا می کند که نگاه شما آن را هدایت می کند. یکی از مؤثرترین راههای برقراری ارتباط چه ارتباطات دو نفره چه در سخنرانی ها و در جلسات ارتباط چشمی است. بسیاری از افراد هنگام صحبت ارتباط چشمی اثربخشی برقرار نمی کنند یا تنها به یک نفر یا یک سمت نگاه می کنند یا اینکه به سقف یا اینور و آنور نگاه می کنند!
. • گام دهم سخنوری: گوش دادن مؤثر
یکی از مهارتهای مهم ارتباطی که همانند سخنرانی باید آموخته شود مهارت گوش دادن مؤثر است. گوش دادن با شنیدن فرق دارد. همین الان به صداهای اطرافتان توجه کنید شما بدون اینکه به این صداها توجه کنید از صبح تا شب با صداهای زیادی از این قبیل مواجه می شوید. شما این صداها را می شنوید .اما گوش دادن نیاز به تمرکز دارد و انرژی بیشتری را هم می طلبد. مارک تواین نویسنده معروف آمریکایی می گوید اگر قرار بود ما دوبرابر مدت زمانی که گوش کنیم صحبت کنیم باید دو دهان و یک گوش داشتیم. یکی از مهمترین کارهایی که ما برای اثربخشی و همراهی مخاطبمان انجام دهیم دادن حس مهم بودن به افراد است.
شما علاقه مندان گویندگی و سخنوری میتوانید برای حضور در کلاس های درس بانو شیخ، مدیرعامل موسسه آوای مهر ایرانیان، از آموزش های ایشان و همچنین تجربه سالیان حضور در این عرصه ایشان استفاده کنید.
برای هماهنگی کلاس ها و رزرو با شماره گروه ایران مهر و یا شماره مدیر برنامه های ایشان تماس بگیرید.
با ما همراه باشید....
#فن_بیان #گویندگی #سخنوری #سخنوری_و_فن_بیان #مدرس_فن_بیان #مدرس_فن_بیان_و_سخنوری
#گامهای_سخنوری #درس_چهارم #بانو_شیخ #مهارت_سخنوری

آغاز ثبت نام کلاس فن بیان

درباره بانو بتول شیخ

بانو بتول شیخ مدیر عامل موسسه آوای مهر ایرانیان ، مدرس فن بیان و گویندگی،نریتور، مجری و گوینده برنامه های رادیویی و تلویزیونی می باشد .مطالب و آموزش های ایشان را می توانید علاوه بر شرکت در دوره ها و کلاس ها در این وب سایت، کانال تلگرامی ایشان( t.me/bsheikh) پیج رسمی اینستاگرام ایشان

( instagram.com/bsheikh97 ) مطالعه بفرمایید .

سخنوری 7

انتخاب موضوع

ادامه مطلب...

فن بیان 8

تمرینات فن بیان ۵

ادامه مطلب...

فن بیان 7

تمرینات فن بیان ۳

ادامه مطلب...

سخنوری 6

تمرینات سخنوری ۲

ادامه مطلب...

فن بیان 5

تمرینات فن بیان ۳

ادامه مطلب...

تماس با ما