گام های سخنوری ۲


به نام خدا
وب سایت آموزش تکنیک های فن بیان وم گویندگی با محوریت کسب مهارت در سخنوری زیر نظر بانو شیخ
بعد از معرفی اولیه سخنوری حال به آن میرسیم تا گام های آن را معرفی کنیم. یادگیری و تمرین هر گام به رسیدن بهتر به مقصد کمک شایانی میکند.
شما با این گام ها مسیر را به درستی دنیال میکنید. • گام پنجم: با اعتماد به نفس صحبت کنید
آیا تا به حال دقت کردید که افرادی که اعتماد به نفس بیشتری دارند چقدر سخنور و جذاب تر به نظر می رسند؟ اگر هنگام صحبت کردن یا سخنرانی اعتماد به نفس بالایی داشته باشید یا حداقل وانمود کنید که اعتماد به نفس بالایی دارید این احساس شما به شدت روی مخاطبان شما تاثیر مثبت می گذارد. زمانی که در کلاس های فن بیان در حال تمرین هستیم به وضوح مسئله خجالت و عدم اعتماد به نفس را در برخی از شرکت کننده ها می بینم. همین خجالت و عدم اعتماد به نفس کافی مانع از این می شود که افراد بتوانند خود را رها کنند و با کمال راحت صحبت کنند. • گام ششم سخنوری: شمرده شمرده صحبت کنید.سرعت کلام تان نباید زیاد باشد
سرعت صحبت کردن خود را کاهش دهید. صحبت کرن سریع القا کننده حس استرس و نگرانی و حتی آماده نبودن سخنران و گوینده است. وقتی شما درباره موضوعی نگرانی دارید به صورت طبیعی سرعت صحبت کردن شما زیاد می شود. این عکس العمل طبیعی بدن باعث می شود که اینطور به نظر برسد که شما استرس دارید و از حرفه ای بودنتان کم می شود. پس سرعت کلامتان را کاهش دهید. آرام صحبت کردن از تند و سریع بدون وقفه صحبت کردن بهتر است.
• گام هفتم سخنوری: زیاد مطالعه کنید و الگوبرداری کنید

سعی کنید زیاد مطالعه کنید. مطالعه زیاد نه تنها باعث گسترش دایره لغات ما می شود بلکه میزان دانش و مطالعه ما روی صحبت کردنمان،‌نحوه معرفی خودمان، نحوه ارتباط برقرار کردنمان با دیگران و … تأثیر می گذارد. در بین سخنوران و سخنرانان بزرگ، افرادی را الگو قرار دهید ببینید که چطور از واژگان برای برقراری ارتباط عالی تر استفاده می کنند.

شما علاقه مندان گویندگی و سخنوری میتوانید برای حضور در کلاس های درس بانو شیخ، مدیرعامل موسسه آوای مهر ایرانیان، از آموزش های ایشان و همچنین تجربه سالیان حضور در این عرصه ایشان استفاده کنید.
برای هماهنگی کلاس ها و رزرو با شماره گروه ایران مهر و یا شماره مدیر برنامه های ایشان تماس بگیرید.
با ما همراه باشید....
#فن_بیان #گویندگی #سخنوری #سخنوری_و_فن_بیان #مدرس_فن_بیان #مدرس_فن_بیان_و_سخنوری
#گامهای_سخنوری #درس_سوم #بانو_شیخ

آغاز ثبت نام کلاس فن بیان

درباره بانو بتول شیخ

بانو بتول شیخ مدیر عامل موسسه آوای مهر ایرانیان ، مدرس فن بیان و گویندگی،نریتور، مجری و گوینده برنامه های رادیویی و تلویزیونی می باشد .مطالب و آموزش های ایشان را می توانید علاوه بر شرکت در دوره ها و کلاس ها در این وب سایت، کانال تلگرامی ایشان( t.me/bsheikh) پیج رسمی اینستاگرام ایشان

( instagram.com/bsheikh97 ) مطالعه بفرمایید .

سخنوری 7

انتخاب موضوع

ادامه مطلب...

فن بیان 8

تمرینات فن بیان ۵

ادامه مطلب...

فن بیان 7

تمرینات فن بیان ۳

ادامه مطلب...

سخنوری 6

تمرینات سخنوری ۲

ادامه مطلب...

فن بیان 5

تمرینات فن بیان ۳

ادامه مطلب...

تماس با ما