گویندگی چیست ؟

به نام خدا

وب سایت آموزش تکنیک های فن بیان و گویندگی با محوریت کسب مهارت در سخنوری زیر نظر بانو شیخ

هر کدام از ما شاید به این فکر کنیم که آیا ما گوینده خوبی هستیم یا نه. اما آیا ما با تعریف گوینده و حرفه گویندگی آشنا هستیم؟

امکان دارد که در یک روز میلیون ها انسان با همدیگر سخن گویند اما هر کدام آن را گوینده نمیتوان گفت چونکه گوینده بودن و فن گویندگی نیازمند برخی ویژگی ها و اصل های است. گویندگی سخن گفتن از زبان اجتماع برای مردم اجتماع است.

این گوینده و چگونگی اجرا هر چه بهتر او است که به کار تیم تولید برنامه نتیجه موثر میدهد یعنی؛ اجرای گوینده سبب میشود که برنامه در میان صنف گیرنده گان جایگاه خوب و یا بد را حایز گردد.

گویندگی استوار به فن بیان است که از انبیا (ع) آغاز که به واسطه فن بیان به تبلیغ و نشر دین الله یکتا پرداختند تا دانشمندان و زمامداران حکومتی و خبرنگاران و گوینده گان که از فن بیان برای تبلیغ هدف های خاص خود استفاده کردند.

گوینده این مورد را باید بداند که گیرنده برنامه او را یکبار تماشا کرده یا به آن گوش فرا میدهد پس باید مطلب را واضح بیان کند تا گیرنده درک بتواند برنامه به مثابه خواندن یک اثر نیست که در صورت اشتباه خواندن چند بار دیگر برای درک بهتر خوانده شود.

شما علاقه مندان گویندگی و سخنوری میتوانید برای حضور در کلاس های درس بانو شیخ، مدیرعامل موسسه آوای مهر ایرانیان، از آموزش های ایشان و همچنین تجربه سالیان حضور در این عرصه ایشان استفاده کنید.

برای هماهنگی کلاس ها و رزرو با شماره گروه ایران مهر و یا شماره مدیر برنامه های ایشان تماس بگیرید.

با ما همراه باشید....

#فن_بیان #گویندگی #سخنوری #سخنوری_و_فن_بیان #مدرس_فن_بیان #مدرس_فن_بیان_و_سخنوری

#گویندگی_چیست #درس_اول #بانو_شیخ #مهارت_گویندگی

آغاز ثبت نام کلاس فن بیان

درباره بانو بتول شیخ

بانو بتول شیخ مدیر عامل موسسه آوای مهر ایرانیان ، مدرس فن بیان و گویندگی،نریتور، مجری و گوینده برنامه های رادیویی و تلویزیونی می باشد .مطالب و آموزش های ایشان را می توانید علاوه بر شرکت در دوره ها و کلاس ها در این وب سایت، کانال تلگرامی ایشان( t.me/bsheikh) پیج رسمی اینستاگرام ایشان

( instagram.com/bsheikh97 ) مطالعه بفرمایید .

سخنوری 7

انتخاب موضوع

ادامه مطلب...

فن بیان 8

تمرینات فن بیان ۵

ادامه مطلب...

فن بیان 7

تمرینات فن بیان ۳

ادامه مطلب...

سخنوری 6

تمرینات سخنوری ۲

ادامه مطلب...

فن بیان 5

تمرینات فن بیان ۳

ادامه مطلب...

تماس با ما