مهارت های فن بیان

به نام خدا

وب سایت آموزش تکنیک های فن بیان و گویندگی با محوریت کسب مهارت در سخنوری‌ زیر نظر بانو شیخ

بعد از شناخت نسبی نسبت به فن بیان حال نوبت آن است که از مرحله گفتاری بیرون بیاییم و وارد فاز عملی شویم.

مهارت فن بیان خود شامل چندین زیر مهارت است که تکمیل کننده و لازمه فن بیان است. مهارت هایی از جمله مهارت مدیریت استرس، کنترل حجم صدا، سرعت ادای کلمات و جملات، مهارت تنفس، زبان بدن و رابطه ی چشمی.

ما در ادامه مباحث خود آرام آرام مهارت ها و تکنیک ها را بیان کرده و شما را در راه تسلط بر صحبت کردن خودتان همراهی میکنیم.

گفتیم که مهارت هایی لازمه فن بیان است و یکی از این مهارت ها مدیریت استرس است. حتما برای شما هم پیش آمده که وقتی برای ارائه یک درس به پای تخته میروید و یا در میان جمعی ناآشنا از شما سوالی میکنند، حس میکنید که تمام چشم ها و حواس ها به شما خیره شده است و تلقین این موضوع باعث لرزش صدا، لرزش اعضای بدن و سرخی صورت میشود.

برای کنترل این عامل بد راه های زیادی وجود دارد. از جمله؛ سر بالا، قدم زدن، ارتباط چشمی، شمرده حرف زدن، سوال پرسیدن از دیگران، تمرین ذهنی، اطلاعات مازاد بر ارائه و خیلی چیز های دیگر.

اما در کنار همه اینها، اگر خواست شما برای تغییر نباشد فایده ای ندارد. بیشتر فشار های از ناحیه خودتان است. یعنی استرس نیست، فشار روانی است که به خود تلقین میکنید. ترس از نگاه دیگران یا ترس آنکه اگر اشتباهی کنید با خنده حضار مواجه شوید.

برای حل این مشکلات ابتدا باید با خود بجنگید و خود را آزموده کنید. برای این کار کلاس های فن بیان کمک کننده راه شما هستند.

شما علاقه مندان گویندگی و سخنوری میتوانید برای حضور در کلاس های درس بانو شیخ، مدیرعامل موسسه آوای مهر ایرانیان، از آموزش های ایشان و همچنین تجربه سالیان حضور در این عرصه ایشان استفاده کنید.

برای هماهنگی کلاس ها و رزرو با شماره گروه ایران مهر و یا شماره مدیر برنامه های ایشان تماس بگیرید.

با ما همراه باشید....

#فن_بیان #گویندگی #سخنوری #سخنوری_و_فن_بیان #مدرس_فن_بیان #مدرس_فن_بیان_و_سخنوری

#مهارت_های_فن_بیان #درس_دوم #بانو_شیخ #مهارت_صحبت_کردن

آغاز ثبت نام کلاس فن بیان

درباره بانو بتول شیخ

بانو بتول شیخ مدیر عامل موسسه آوای مهر ایرانیان ، مدرس فن بیان و گویندگی،نریتور، مجری و گوینده برنامه های رادیویی و تلویزیونی می باشد .مطالب و آموزش های ایشان را می توانید علاوه بر شرکت در دوره ها و کلاس ها در این وب سایت، کانال تلگرامی ایشان( t.me/bsheikh) پیج رسمی اینستاگرام ایشان

( instagram.com/bsheikh97 ) مطالعه بفرمایید .

سخنوری 7

انتخاب موضوع

ادامه مطلب...

فن بیان 8

تمرینات فن بیان ۵

ادامه مطلب...

فن بیان 7

تمرینات فن بیان ۳

ادامه مطلب...

سخنوری 6

تمرینات سخنوری ۲

ادامه مطلب...

فن بیان 5

تمرینات فن بیان ۳

ادامه مطلب...

تماس با ما