مصاحبه خواندنی بانو شیخ با مجله خبری ایرانیان


مجله ایرانیان : يک بانوي موفق فن بيان گفت: به اعتقاد من تنها صداي خوب براي گويندگي کافي نيست چيزي که در وجود يک گوينده ماندگار است ذات نيک بين و مهرباني و آگاهي و دانش فرد در حوزه کاري خودش است. فعاليت‌هاي وي در راديو ايران مهر با هدف معرفي علاقه مندان به گويندگي ، و همکاري با موسسه انسان برتر و مدير برتر در زمينه توليد محصولات آموزشي و علمي در سطح جامعه نمايان است. گفت و‌گويي با اين بانوي خوش آتيه ترتيب داده ايم: مادر بزرگ مادرم در یکی از روزهای خیلی خیلی دور، از مادرم که کودکی بیش نبود خواست که اگر زمانی دختر دار شد، نام ” بتول ” را بر دخترش بنهد. و اینگونه شد که من به این نام خوانده شدم. شهرتم بنا به یادگار پدر ” شیخ ” شد به معنای بزرگ خاندان. اصلیتم سیستانی ست


• دوران کودکی من با خواندن و شعر گفتن سپری شد در تمام دوران کودکی علاقه ی زیادی به شنیدن صدای خودم داشتم. شعر هم میگفتم. شعر هم میخواندم. کتاب های درسی و غیر درسی را به قول پدرم میخوردم. از مجله ها و کتاب ها نمیگذشتم. در مهمانی ها تنها جای مورد علاقه ام کنار کتابخانه ی صاحبخانه بود. اینقدر دیوانه ی خواندن بودم که از روزنامه ی زیر سبزی ها هم نمی گذشتم. این تمام کودکی و نوجوانی ام بود.
• از طریق همسرم، در کمال شگفتی، شاگرد کلاس های گویندگی واجرا شدم و تحت نظارت و آموزش جناب آقای سعید پور محمودی دوره های مقدماتی، پیشرفته و عالی را گذراندم. در ادامه با همان شیوه ی خاص شگفتانه از طریق همسرم با خبر شدم که در کلاس های سرکار خانم فرزانه معصومیان ثبت نام شده ام. در این کلاس ها موفق به اتمام دوره ی سخنرانی و اجرا شده و دوره ی مربی گری را هم شروع کردم.
• به این موضوع باور دارم که تنها صدای خوب برای گویندگی کافی نیست. حتی جنس خوب صدا، که در گذشته مخملی اش مورد توجه بود و در حال حاضر به سمت آینه شدن و صاف و درخشان بودن پیش میرود هم کافی نیست. چیزی که در وجود یک گوینده ی ماندگار وجود دارد ذات نیک بین و مهربان و همچنین آگاهی و دانش اوست.

شما علاقه مندان گویندگی و سخنوری میتوانید برای حضور در کلاس های درس بانو شیخ، مدیرعامل موسسه آوای مهر ایرانیان، از آموزش های ایشان و همچنین تجربه سالیان حضور در این عرصه ایشان استفاده کنید.
برای هماهنگی کلاس ها و رزرو با شماره گروه ایران مهر و یا شماره مدیر برنامه های ایشان تماس بگیرید.
با ما همراه باشید....

متن کامل این مصاحبه در لینک زیر (وب سایت خبری ) موجود است..
مصاحبه خبری بانوان موفق ایران


#فن_بیان #گویندگی #سخنوری #سخنوری_و_فن_بیان #مدرس_فن_بیان #مدرس_فن_بیان_و_سخنوری
#مصاحبه #بانو_شیخ #مهارت_صحبت_کردن

آغاز ثبت نام کلاس فن بیان

درباره بانو بتول شیخ

بانو بتول شیخ مدیر عامل موسسه آوای مهر ایرانیان ، مدرس فن بیان و گویندگی،نریتور، مجری و گوینده برنامه های رادیویی و تلویزیونی می باشد .مطالب و آموزش های ایشان را می توانید علاوه بر شرکت در دوره ها و کلاس ها در این وب سایت، کانال تلگرامی ایشان( t.me/bsheikh) پیج رسمی اینستاگرام ایشان

( instagram.com/bsheikh97 ) مطالعه بفرمایید .

سخنوری 7

انتخاب موضوع

ادامه مطلب...

فن بیان 8

تمرینات فن بیان ۵

ادامه مطلب...

فن بیان 7

تمرینات فن بیان ۳

ادامه مطلب...

سخنوری 6

تمرینات سخنوری ۲

ادامه مطلب...

فن بیان 5

تمرینات فن بیان ۳

ادامه مطلب...

تماس با ما